Ege Seramik

Ege Seramik Katalog ve Bilgi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.4 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.S.
Ege Seramik mobil aplikasyonu Ege Seramik uygulaması ile sektörün öncüsü Ege Seramik ürünlerine mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ege Seramik mobil aplikasyonu Ege Seramik uygulaması ile sektörün öncüsü Ege Seramik ürünlerine mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebileceğiniz Ege Seramik uygulaması, seramik sektörünün öncü isimlerinden olan Ege Seramik' in mobil uygulamasıdır. Kaliteli görseller ve kolay kontrol edilebilen menüsü ile siz müşterilerine mobil cihazlarından da kaliteli hizmet vermeyi amaçlamış olan Ege Seramik' in uygulamasını çok beğeneceğinize eminim.

Uygulama ile Ege Seramik ve Ege Vitrifiye' nin tüm ürünlerine ve ürünlerin teknik detaylarına ulaşabilir, kendi belirleyeceğiniz kriterlere göre filtreleme yaparak aramanızı daraltabilir ve aradığınız ürüne daha kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın " Mekan Giydirme " modülü kullanarak ürünlerin mekan içerisinde uygulanmasını ve alternatif renkler uygulanmasını görebilir, " Satış Noktaları " modülü ile il bazında tüm satış noktalarına ulaşabilir ve bulunduğunuz konuma en yakın Ege Seramik satış noktasını belirleyerek yol tarifi alabilirsiniz. Ege Seramik uygulaması ile Ege Seramik ürünleri ayağınıza kadar geliyor.

Daha Fazla Göster
Ege Seramik indir